Нова Художня Школа – це медіа арт для практиків через трансформаційне навчання з реальними проектами.

В Україні є сталий інтерес до сучасного мистецтва та мистецтва нових медіа. Не зважаючи на це, відсутня середня спеціальна та вища освіта у цих сферах. НХШ створює альтернативну найбільш повну практичну програму по вивченню медіа арту, а також забезпечює молодих митців теоретичною базою високого рівня, що дає можливість створювати роботи якісного концептуального наповнення з залученням високих технологій.

Школа надає вичерпні відповіді на такі питання: що таке медіа-арт? хто такий медіа-артист? за допомогою яких новітніх технологій створюється медіа-арт, яка історія взаємовідносин науки, техніки і мистецтва? яку історію розвитку має медіа-арт у всесвітньому арт-просторі та в Україні? До Школи можуть подаватися люди різних спеціальностей, художники, дизайнери, айтішники та технічні спеціалісти, що прагнуть працювати у сфері арту.

Під час навчання для студентів НХШ створюється мультидисциплінарне комунікативне поле, у якому вони маєть нагоду спілкуватися з представниками академічної сфери (digital humanities, visual culture stadies, гендерні дослідження, постколоніальні студії, історія України, убраністика, теорія і історія українського та всесвітнього медіа арту і т.д.), успішними українськими художниками, українськими медіахудожниками, що працювали з новими медіа у 1990-х та на початку 2000-х, українськими кураторами,  критиками, активістами, журналістами, режисерами та лідерами думок.

Школа заповнює освітню лакуну, що існує в Україні у галузях історії, теорії та практики медіа-арту – популярного явища співпраці науки, техніки і мистецтва, що вже більше ніж півстоліття існує у світовому художньому процесі.

DSC_0047_