Біосигнали і робототехніка в інтерактивному мистецтв

21 червня о 19.00 в Актовій залі Національного університету ім. Тараса Шевченка засновник та куратор відомого міжнародного фестивалю присвяченого робоскульптурі Робоекзотика (Відень) Кріс Вейгль виступить з лекцією про зв’язок інтерактивного мистецтва та інформатики.

Один з останніх лекторів «Нової художньої школи: медіа-арт для практиків» Кріс Вейгль є людиною-оркестром, ідеалом постлюдини трансгуманітичних мрій. Кріс працює над допоміжними технологіями для людей з особливими потребами у Інституті вбудованих систем (Embedded Systems Institute) Університету прикладних технічних наук (Відень, Австрія). Окрім того, він являється засновником та куратором відомого міжнародного фестивалю Робоекзотика (Відень), присвяченого робоскульптурі (http://www.roboexotica.org/), веде постійну просвітницьку діяльність, читає лекції, проводить воркшопи та майтер-класи з робототехніки.

Крис Вейгль

Під час своєї лекції Кріс розповість про зв’язок інтерактивного мистецтва та інформатики, наведе приклади створення творів сучасного мистецтва з використанням біоелектричних сигналів, нейрофідбеку, роботів та кінетичної скульптури. Як куратор фестивалю Робоекзотика, Кріс більш докладно розповість про цю подію та продемонструє кіберскульптуру, що була представлена на фестивалі.