ВІДКРИТО ПОДАЧУ ЗАЯВОК

Афіша Одеса НХШ 2

 

Куратори: Яніна ПруденкоАльона Ковальова

Участь у школі – безкоштовна, за умови успішного проходження конкурсного відбору.

Для участі потрібно зареєструватись і пройти конкурсний відбір.

Заявки можна подавати до 10 жовтня 2015 року включно.

Результати конкурсного відбору будуть опубліковані на сайті Нової Художньої Школи та її facebook-сторінці 12 жовтня 2015 року.

Витрати, пов’язані з проживанням, переїздом до Одеси та харчуванням, учасники відшкодовують самостійно.

Більш детальну інформацію ви можете отримати після реєстрації або за телефонами: (044) 200 85 85, (095) 493 04 04

 

Про що цей курс?

Курс «НХШ: Light Minded City» – це дводенний нон стоп хакатон з дослідження світла у місті, своїх горизонтів творчого мислення та створення mapping`у.

Як змінилося і продовжує змінюватися місто з появою у ньому електрифікації та штучного світла?; Як ми можемо висловити свої спостереження за змінами міста внаслідок урбанізації через mapping? Як створити конкурсний проект; Як стати міждисциплінарною командою.

На всі ці запитання учасники курсу не просто отримають відповіді, але й спробують себе у всіх описаних вище завданнях.

Для кого цей курс?

Цей курс для людей, які бажають осягнути межі того, на що вони здатні у творчому сенсі; для творчих людей, що прагнуть опанувати стратегію і тактики створення мистецтва новітніх технологій; для людей яким цікаво досліджувати місто нестандартними методами.

Ви дізнаєтесь, як:

  • створювати mapping;
  • створити концепцію проекту;
  • ефективно працювати у новій команді в стислі терміни;
  • мислити творчо та поза рамками.

Програма курсу передбачає:

Створення mappang’у:

робота з комп’ютерними програмами, що дозволяють створювати mapping та створювати нові світлові образи нічної архітектури.

Креативне дослідження: група студентів НХШ: Light Minded City матимуть можливість самі створити не просто спектакулярну світлову інсталяцію на будинок, але і концепцію свого проекту через креативне дослідження.

Робота у команді: ефективна комунікація у стислих часових умовах з новими людьми, вміння концентрувати свої зусилля на чіткий результат.

Участь у конкурсі VJ LIVE MAPPING: у трьох груп студентів НХШ буде по 10 хвилин, щоб виступити наживо на фасаді будівлі за пам’ятником Дюку в Одесі. Міжнародне журі обере 3-х кращих з усієї кількості учасників. Конкурс проводиться в рамках Odessa Light Fest. Детальніше тут: http://lightfest.com.ua/ru/comp/contest-live-vj-mapping/

Копия flyer_media-art 16