ВІДКРИТО ПОДАЧУ ЗАЯВОК НА ДВОТИЖНЕВУ ШКОЛУ З САЙНС АРТУ У ХАРКОВІ

САЙНС АРТ

 

ВІДКРИТО НАБІР

ОСТАННІ ДНІ ПРИЙОМУ ЗАЯВОК. Дедлайн: 26 лютого о 24.00.

Куратори: Яніна ПруденкоАльона Ковальова

Дати проведення: 5 – 20 березня 2016 року.

Участь у школі – безкоштовна, за умови успішного проходження конкурсного відбору.

Для участі потрібно:

1. Надіслати портфоліо / наукове CV / або резюме на пошту newartschool@yahoo.com

2. Зареєструватись.

3. Пройти конкурсний відбір через скайп-співбесіду.

Заявки можна подавати до 26 лютого 2016 року включно.

Результати конкурсного відбору будуть опубліковані на сайті Нової Художньої Школи та її facebook-сторінці 28 лютого 2016 року.

Витрати, пов’язані з проживанням, переїздом до Харкова та харчуванням, учасники відшкодовують самостійно. Ми очікуємо побачити серед студентів не лише Харків’ян, тому для студентів з інших міст квота 50% від загальної кількості учасників.

Більш детальну інформацію ви можете отримати після реєстрації або за телефонами: (098) 999 37 60, (067) 631 34 16.

Про що цей курс?

Курс «НХШ: сайнс арт» – це двотижневий інтенсив зі створення сайнс арту художниками та науковцями. У видкрітому доступі для учасників опиняться лабораторії, обладнання та надпотужна техніка, на майданчиках провідних харківських дослідницьких інститутів та KHackerSpace.

Для створення сайнс арту групи студентів НХШ матимуть можливість використовувати 3D принтери, мікроконтролерні системи, тепловізор, рідкий азот, левітуючий магніт, один з найбільших телескопів у Європі, гамма-камери, що дозволяють бачити внутрішні органи людини в зрізі та детектор, що уможливлює отримання картини з розподілу хімічних елементів в досліджуваному об’єкті; дослідити художні можливості термометрії, космічної радіації, маспектометрії (зважування часток).

Для кого цей курс?

  • Для художників, що працюють з альтернативними медіа та мають або хотіли б мати досвід міждисциплінарних експериментів;

  • Для представників гуманітарних галузей, які займаються предметом на професійному рівні та бажають долучитись до створення мистецьких проектів;

  • Для науковців точних, природничих, інженерних спеціальностей, що прагнуть розширити межі свого досвіду засобами художніх методів та відкрити естетичний та художній потенціал наукових досліджень.

Ви дізнаєтесь, як:

  • створити сайнс арт;

  • створити проект у новій команді в стислі терміни;

  • співпрацювати у колаборації між науково-дослідними інститутами та художніми інституціями.

Програма курсу передбачає:

Створення сайнс арту: робота у лабораторіях Фізико-технічного інституту низьких температур НАН України, НТК “Інститут монокристалів” НАН України, Радіоастрономічного інституту НАН України та KHackerSpace під проводом креативних науковців та кураторів і тьюторів Школи.

Креативне дослідження: група студентів «НХШ: сайнс арт» матимуть можливість самостійно створити не просто об’єкт наукового мистецтва, але і концепцію свого проекту через креативне дослідження.

Роботу у команді: ефективна комунікація у стислих часових умовах з новими людьми, вміння концентрувати свої зусилля на чіткий результат.

Фінальна виставка проектів студентів «НХШ: сайнс арт» відбудеться по закінченню школи у Харкові.

Куратори НХШ Яніна Пруденко та Альона Ковальова про очікування від учасників:

«Для успішного проходження конкурсу на участь у Школі, ми очікуємо побичити у художників досвід, портфоліо, сильну мотивацію та розуміння медіа-арту. У вчених – цікаве наукове СV, відкритість та внутрішнє прагнення до експериметів з наукою на території художнього. Від гуманітаріїв ми очікуємо відкритість до міждисциплінарних експериментів, готовність міксувати гуманітарні і точні науки та бажання спробувати себе в художній або кураторській практиці».