Едуард Хайман

user-userpic
Міждисциплінарний архітектор і дизайнер
Москва, Росія

Закінчив Школу Архітектури та Дизайну «ДА-ДА» в Набережних Челнах, з якою продовжує співпрацювати і в даний час, і Казанський Державний Архітектурно-Будівельний Університет за фахом архітектор-дизайнер. Аспірант НДІ Теорії Архітектури і Містобудування, де досліджує явище інтерактивності в архітектурі.

Співзасновник освітнього-дослідного проекту ТОЧКА ВЕТВЛЕНИЯ та інтерактивного спільноти Mathrioshka, ведучий передачі «Точка ветвления» на Першому Архітектурному Радіо. Учасник архітектурних і дизайнерських конкурсів і фестивалів, у тому числі міжнародних: «Sound Innovation» (2008), «Benetton in Teheran» (2009), eVolo (2011). Лауреат всеросійського концептуального архітектурного конкурсу «Постісторичний Виклик / Архітектурна Відповідь» з концепцією Еластичний Місто. Перший приз від Dessau Institute of Architecture в конкурсі «Простір Сучасніої Архітектури» з проектом Когерентний Ландшафт Росії.

Веде індивідуальну проектну практику, дослідницьку та просвітницьку діяльність. Організатор і модератор архітектурних воркшопів «Точка ветвления» в Інституті Медіа, Архітектури та Дизайну «Стрелка» (Москва, 2010) та на фестивалі Артерія (Санкт-Петербург, 2010).